Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

Hana Hálová Hana
Hálová
Cenové nabídky
731 017 172
info@zaluzie24.eu
Tereza Žďánská Tereza
Žďánská
Správa objednávek
731 488 940
prodejna.praha@z…

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku
Výdejní místa v Brně a Bratislavě

Novinky

Markýza pro zimní zahradu
23.05.2016

Markýza pro zimní zahradu

Jako novinku v nabídce uvádíme markýza Ancona od Německého výrobce Lewens pro umístění pod nebo nad zimní zahradu nebo Pergolu.

ÚvodPlisse žaluzie

Plisse žaluzie

Plisse žaluzie

plisse žaluzie jsou moderním provedením tradičních horizontálních žaluzií, které oživí každý interiér svými barvami, vzory a materiálem. Vyrobeny jsou z kvalitní skládané látky, která poskytne zastínění na míru Vaší místnosti. Nabízíme Vám plisse žaluzie VS 2 se stahováním shora-dolů, a také oběma směry umožňující najít optimální zastínění. Nebo stejný systém stahování z obu směrů, ale místo ovládání mady je u plisse typu F 2 docíleno stahování pomocí šňůrkového mechanismu.

Dále u nás naleznete plisse žaluzie pro střešní okna plisse typ DFC 20 , které díky bočním vodícím lištám může být použito ve šikmé, nebo horizontální poloze aniž by se prověšovala látka, boční lišty zárověň zabraňují prosívtání po bocích plisse.

Pro stínění střešních skel zimních zahrad doporučujeme plisse typ PL 11 které je možné ukotvit mezi krokve zimní zahrady, nebo pod ně.

Doporučujeme také aplikaci Isotra Designer pro mobil/tablet firmy isotra pro návrh typu plisse žaluzie : http://www.zaluzie24.eu/aplikace-zaluzie-pro-mobil-a-tablet

 

plisse žaluzie eshop

plisse žaluzie eshop žaluzie24.eu