Horizontální žaluzie

 

V e-shopu Žaluzie24.eu nabízíme všechny typy horizontálních žaluzií pro každý typ oken – plastová okna, eurookna i starší kastlová okna. Naše produkty jsou dodávány ryze českou firmou Isotra a.s.

Vybrat si můžete z žaluzií HIT I, což jsou žaluzie vhodné do plastových oken a dřevěných eurooken.

Novější model žaluzie Hit II má zaoblený horní nosič, vylepšené komponenty žaluzie a je možné si tuto žaluzii objednat v imitaci dřeva profilů i lamel.

Velmi oblíbené je také žaluzie System 25, které mají univerzální instalaci na zeď nebo strop, nebo mezi zasklívací lišty. U žaluzie system 25 je také možné objednat motorickou variantu s dálkovým ovládáním a také pro starší typ oken takzvané meziskelní provedení pro šroubovaná okna .

Potřebujete žaluzie, ale nechcete vrtat díry do okna?

I takovou variantu je možné na žaluzie24.eu koupit. Jedná se o žaluzii system 25 s držáky bez vrtání pro zavěšení a přichycení na okenní křídlo bez nutnosti vrtání do okna. Vyměření a montáž žaluzie bez vrtání je velmi snadná a zvládne ji opravdu každý jen s inbus klíčem a bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do okenního křídla.

Máte nadměrně velká okna?

Nezoufejte, i pro Vás máme připravenou nabídku horizontálních žaluzií cetta 35 nebo cetta 50

U každé žaluzie naleznete technický sešit, návod na vyměření a montáž a také video s návodem na vyměření a montáž.

Doporučujeme také aplikaci Isotra Designer pro mobil/tablet firmy isotra pro návrh typu interiérové žaluzie : http://www.zaluzie24.eu/aplikace-zaluzie-pro-mobil-a-tablet