Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

  Rychlý kontakt

Správa objednávek
Magdaléna Kuryviálová Magdaléna
Kuryviálová
731 017 172
Příprava nabídek
Bc. Jana Kirnigová Bc. Jana
Kirnigová
735 122 863

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Den stínicí techniky 16.5
12.05.2019

Den stínicí techniky 16.5

V rámci oslav dne stínicí techniky jsme spustili oblíbenou slevovou akci 15 % sleva na vše na eshopu žaluzie24

Poptávka online

Potřebujete
nacenit projekt?
Pošlete nám poptávku!
Poptat projekt
ÚvodSlunolamy

Slunolamy

Slunolamy jsou hliníkové konstrukce pro zastínění fasád nebo části budov nebo pergol. Jejich předností je velikost zastíněné plochy a možnost regulace sklonu lamel pomocí páky, nebo motoru. Slunolamy lze použít jako vertikální stínění nebo také jako stínění velkých horizontálních ploch jako například světlíky, nebo nádvoři, terasy a také je lze použít jako stínění střech pergol.

Na rozdíl od venkovních žaluzií se jedná o velmi robustní prvek, který je stavěn pro celoroční použití při jakémkoliv počasí, nebo povětrnostních vlivech. Slunolamy jsou hojně používány jako stínící prvek prosklených fasád, kde zabraňují vstupu přímého slunečního svitu zasklením do budovy, tím zabraňují jejímu přehřívání.

Nabízíme slunolamy typu Slunolam 210, které jsou vhodné pro vertikální a horizontální umístění a mají pohyblivé lamely, jejihž sklon je možné měnit manuálně, nebo motorem. Lamela typu A je vhodná pro vodorovné plochy, díky žlábku v lamele zadržuje a odvádí dešťovou vodu mimo stíněnou plochu.

V nabídce jsou také slunolamy typu Clip, které tvoří fixní stínící plochy s velmi jednoduchou montáží a moderním vzhledem. Jejich hlavní výhoda je příznivá cena, možnost výběru ze 3 typů lamel a velmi jednoduchá montáž na jakokoliv vertikální plochu.