Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

  Rychlý kontakt

Správa objednávek
Petra Kantorová Petra
Kantorová
731 488 940
Obchodník-Technik
Jan Buchta Jan
Buchta
774 221 848

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Žaluzie24 je členem APEK
18.01.2021

Žaluzie24 je členem APEK

APEK je sdružením podnikatelů a firem z oblasti e-komerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Členové APEK s naší pomocí neustále posouvají své podnikání tím správným směrem

Poptávka online

Potřebujete
nacenit projekt?
Pošlete nám poptávku!
Poptat projekt
ÚvodStínění zimních zahrad a pergol

Stínění zimních zahrad a pergol

 

 

V sekci stínění zímnich zahrad nabízíme markýzy, které se umísťují na střechu zimní zahrady, nebo různých typů pergol a mají samonosné provedení.

Výsuvný profil je veden ve vodících lištách kotvených na krokve zimních zahrad, tak aby byl celou dobu maximálně odolný proti větru. Tyto markýzy mají protitahové systémy, které vypínají látku v jakékoliv pozici, ve které markýzu zastavíte.

 

Markýza Ancona pro zimní zahrady a pergoly

perfektně technicky zpracovaná markýza nad zimní zahradu,  nebo v provedení jako markýza pod zimní zahradu od německého výrobce Lewens. Markýza ancona může být dodána ve 22 různých standartních barvách konstrukce se širokým výběrem látek. Markýza se dodává s motorem nebo dálkovým motorem somfy. Díky svému subtilnímu tvaru a vynikajícímu vypnutí látky může být tato markýza montována na střechu pergoly nebo zimní zahrady v exteriéru a nebo jako podvěšená markýza pod krokvemi v interiéru zimní zahrady, nebo pergoly.

Markýza CAPRI

Markýza Capri je střešní markýza určená pro stínění střechy zimní zahrady. Její konstrukce je navržená tak, aby vodící lyžiny, po kterých jezdí výsuvný profil byly variabilní. Tyto lyžiny je možné osově posunout po šíři markýzy až o 80 cm - to je výhodné především tam, kde nelze kotvit na koncovou krokvi zimní zahrady, například kvůli oplechování atd...

Markýzu Capri je možné si objednat také ve verzi Pergola Capri

V tomto provedení je markýza podepřena nosnou konstrukcí s nosnými sloupky a trámem a plní tak funkci pergoly nad terasou.

 


 

markýza ancona pod zimní zahradu žaluzie24.eu

 

markýza ancona nad zimní zahradu žaluzie24.eu