Naše realizace

Venkovní roleta S _Onro

13.6.2022
Tato realizace ve Slapech byla montována v přiznané variantě venkovní rolety S_Onro. Venkovní roleta S_Onro má ze všech rolet podobnécho typu nejmenší lamelu, díky ní lze lépe regulovat propustnost světla do místnosti.

Venkovní rolety Classic

13.6.2022
Na Praze Zličin proběhla montáž venkovních rolet Classic v přiznané variantě jako stínění místností na jižní straně domu.

Venkovní žaluzie Z90

13.6.2022
Dodatečná montáž venkovních žaluzií Z90 jako stínění do novostavby rodinného domu v Praze

Markýza Trentino - zastínění terasy

13.6.2022
Instalace kazetové markýzy Trentino jako zastínění terasy rodinného domu u Příbrami.
Potřebujete nacenit svůj projekt?

Potřebujete nacenit svůj projekt?

Pošlete nám poptávku a my vám obratem zašleme kalkulaci.

Poslat poptávku

Žaluzie24

Již 11 let jsme největší on-line prodejce kvalitní stínící techniky v ČR!

Potřebujete rychle dodat žaluzie, rolety vyráběné na míru českými výrobci? Jste na správné adrese! Žaluzie dodáváme během 7 dnů až k Vám domů balíkem přímo od výrobce a dopravu platíme za Vás, ano, neúčtujeme žádné dopravné!

Chcete zakoupit venkovní žaluzie, rolety nebo markýzy a netroufáte si na složitější vyměření a montáž? Nevadí, venkovní stínící produkty Vám naceníme i s montáží a zaměření máte od nás zadarmo.

Naše prodejny najdete v Praze -Lahovicích a ve Frýdku – Místku, kde Vám rádi poradíme a vyřešíme s Vámi i složité projekty.

Obraťte se na profesionální firmu s více než dekádou zkušeností, která je mimo jiné členem svazu podnikatelů ve stínící technice s prokazatelnými referencemi a více než 30 tisíci realizovaných zakázek!