Markýzy

Zastiňte jakkoliv velké plochy těmi správnými stínicími systémy. Moderní látkové markýzy jsou spojením principu klasického spolehlivého stínění a nadčasového designu s promyšlenou funkčností.

Kloubové markýzy

Základním, avšak v mnoha případech plně dostačujícím provedením jsou kloubové markýzy bez boxu, tedy bez krytí navíjecího válce s látkou. Prohlédněte si markýzu Jamaica v klasickém, lehce retro designu.

Kazetové markýzy

Minimalističtější design s důrazem na ochranu potahu před povětrnostními vlivy najdete u kazetových markýz. Ramena i látka markýz značky Lewens jsou po svinutí uloženy v elegantním boxu.

Sklápěcí markýzy

Pokud hledáte estetické zastínění fasádních prosklených stěn, oken a balkonů, zvolte sklápěcí markýzu s výpadovým profilem umožňujícím pohyb ve vertikálním i horizontálním směru.

Střešní markýzy

Přejete si zastínit střechu pergoly nebo zimní zahrady? Vsaďte na střešní markýzu. Jejich konstrukce je dimenzovaná pro odolnost vůči větru, díky speciálnímu protitahovému systému zůstane látka střešní markýzy dokonale vypnutá v jakékoliv své poloze. Přesvědčte se o jedinečnosti střešních markýz například markýzou Ancona, kterou můžete instalovat jak zvenčí na střechu zimní zahrady, tak pod její strop v interiéru.

markýza ancona pod pergolou murano vetro