Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

  Rychlý kontakt

Správa objednávek
Petra Kantorová Petra
Kantorová
731 488 940
Obchodník-Technik
Jan Buchta Jan
Buchta
774 221 848

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Žaluzie24 je členem APEK
18.01.2021

Žaluzie24 je členem APEK

APEK je sdružením podnikatelů a firem z oblasti e-komerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Členové APEK s naší pomocí neustále posouvají své podnikání tím správným směrem

Poptávka online

Potřebujete
nacenit projekt?
Pošlete nám poptávku!
Poptat projekt
ÚvodMarkýzy

Markýzy

 

Markýzy

 

markýza trentino

 

Markýzy jsou stínící systémy pro zastínění velkých ploch stínící látkou- potahem. Existuje mnoho provedení a systémů markýz. Základní provedení terasových markýz jsou kloubové markýzy bez boxu, tedy bez krytí navíjecího válce s látkou. V naší nabídce markýza Stela od firmy Isotra.

Další možností jsou polokazetové markýzy s krytím navíjecího válce -markýza Stela Kompakt

Modní je krytí boxu i ramen markýzy z důvodů estetických a také funkčních jako ochrana potahu před povětrnostními vlivy - tyto atributy splňují kazetové markýzy, v nabídce žaluzie24 jsou to: kazetová markýza Emma, kazetová markýza Corsica a kazetová markýza Casablanca.

Jako ochranu proti bočnímu slunečnímu záření je možné použít boční markýzu Bora, která plní funkci boční markýzy s vertikálním navíjením válce látky.

Pro stínění a také ochranu proti dešti nad výlohami prodejen a vchodů se používají takzvané košové makrýzy

Sklápěcí makrýzy představují ideální stínění pro fasádní prosklené stěny, využívají kombinaci pohybu výpadového profilu vertikálně a také horizontálně.
V naší nabídce sklápěcích markýz naleznete sklápěcí markýzu Italia a také její variantu s krycím boxem nad navíjecím válcem- sklápěcí markýza Italia BOX

Samostatnou kategorii markýz tvoří markýzy pro stínění střech zimních zahrad - střešní markýzy.

Výsuvný profil je veden ve vodících lištách kotvených na krokve zimních zahrad, tak aby byl celou dobu maximálně odolný proti větru. Tyto markýzy mají protitahové systémy, které vypínají látku v jakékoliv pozici, ve které markýzu zastavíte.

 

markýza ancona pod pergolou murano vetro

Markýza Ancona pro zimní zahrady a pergoly

perfektně technicky zpracovaná markýza nad zimní zahradu,  nebo v provedení jako markýza pod zimní zahradu od německého výrobce Lewens. Markýza ancona může být dodána ve 22 různých standartních barvách konstrukce se širokým výběrem látek. Markýza se dodává s motorem nebo dálkovým motorem somfy. Díky svému subtilnímu tvaru a vynikajícímu vypnutí látky může být tato markýza montována na střechu pergoly nebo zimní zahrady v exteriéru a nebo jako podvěšená markýza pod krokvemi v interiéru zimní zahrady, nebo pergoly.