Reklamace

 

I přes naši veškerou snahu a kontrolu procesů ve výrobě a výběru kvalitních spedičních firem se někdy stane, že výrobek není v pořádku, popřípadě chybí některý z jeho příslušných komponentů, nebo se může stát poškození balíku při dopravě ze strany spediční firmy.

 

I když tyto případy jsou velmi výjimečné níže návod jakým způsobem postupovat a vyřídit reklamaci v našem obchodě:

Kontaktní e-mail: reklamace@zaluzie24.eu

Kontaktní telefon: 731 488 940

 

1-      V případě, že spediční firma dodá zjevně velmi poškozený balík a máte podezření na poškození zboží, balík nepřebírejte a nechte kurýra zboží vrátit odesílateli, reklamaci nám prosím pošlete mailem na :  reklamace@zaluzie24.eu a napište číslo objednávky, kterou reklamujete.

 

2-      V případě, že balík převezmete a poté teprve zjistíte poškození zboží, nafoťte nám prosím poškozené zboží a také balík, ve kterém zboží přišlo a poté nám prosím reklamaci nám prosím pošlete mailem na :  reklamace@zaluzie24.eu a napište číslo objednávky, kterou reklamujete.

 

3-      V jiných případech, kdy zboží nefunguje jak má, popřípadě chybí některý komponent, pošlete nám reklamaci mailem na :  reklamace@zaluzie24.eu a napište číslo objednávky, kterou reklamujete. Připojte prosím fotky, popřípadě video a popis závady, abychom mohli rychle reagovat.

 

Na vyřízení reklamace máme sice ze zákona až 30 dní, ale my samozřejmě bereme takové případy jako nejvyšší prioritu a většinu reklamací vyřídíme opravou nebo výrobou nového produktu do 7 pracovních dnů od uznání reklamace a dodání reklamovaného zboží zpět výrobci.

Reklamace produktů náročnějších jako jsou markýzy a venkovní žaluzie instalované na stavbě řešíme příjezdem našeho technika, nebo reklamačního technika výrobce.

 

Spokojenost zákazníka je naší prioritou, reklamace vyřídíme v nejkratším možném termínu.