Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

  Rychlý kontakt

Správa objednávek
Magdaléna Kuryviálová Magdaléna
Kuryviálová
731 017 172
Příprava nabídek
Bc. Jana Kirnigová Bc. Jana
Kirnigová
735 122 863

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Zimní sleva 20 %
25.11.2018

Zimní sleva 20 %

Využijte jedinečné zimní akce se slevou 20 % na všechno na eshopu.

Poptávka online

Potřebujete
nacenit projekt?
Pošlete nám poptávku!
Poptat projekt
ÚvodScreenové rolety

Screenové rolety

Screenové rolety

jsou venkovní stínící systémy, které používají jako stínící látku speciální screenové látky s unikátními optickými a technickými vlastnostmi. V naší nabídce naleznete různá provedení rolety s krycím boxem, nebo bez krycího boxu.

Zip screeny jsou typem screenové rolety plným vypnutím látky po celé výšce screenu, tím je docíleno pnutí bez prohnutí a také vyšší odolnosti proti povětrnostním vlivm a především silnému větru.

Screenové rolety nabízíme v provedení s elektromotorem a nejčastějí v provedení s dálkovým motorem Somfy RTS, doplněného o sluneční nebo větrné čidlo.

 

Screen LITE je screenová roleta bez horního boxu určená pro montáž do připravené schránky ve fasádě, popřípadě na méně exponované místo, boční vedení látky je pomocí ocelových lan, nebo hliníkových vodících lišt.

Screen GW je system s krycím boxem, který zabraňuje povětrnostním vlivům na navinutou látku v boxu, boční vedení látky je pomocí ocelových lan, nebo hliníkových vodících lišt.

Screen ZIP spojuje vlastností screenových tkanin a důmyslného ZIP systému napnutí látky po celé výšce lišty tak, aby rolety odolávaly i velkým poryvům větru bez poškození 

Reflexol R103 je obdobný systém jako Screen GW, ale má boční lišty řešeny jako zamonosné a tím se lepe kotví na zímní zahrady a sloupky pergol bez nutnosti kotvit horní box

 

Doporučujeme také aplikaci Isotra Designer pro mobil/tablet firmy isotra pro návrh typu venkovní žaluzie : http://www.zaluzie24.eu/aplikace-zaluzie-pro-mobil-a-tablet

Více o screenových roletách naleznete v naší poradně: https://www.zaluzie24.eu/screenove-rolety-typy-a-vyhody

Screenové rolety jsou velmi rychle se rozvíjející stínící systém. Screen je v tomto případě označení pro speciální tkaninu, která je složena většinou z rastru ze skelných vláken potažených PVC, takto vyráběné potahy jsou poté velmi odolné a rozměrově stálé.

Tyto tkaniny jsou převážně používány v exteriéru, ale mohou být také použity v interiéru ve formě interiérových screenových rolet.

screenová roleta gw isotra 

Velkou výhodou je chování screenových látek, díky miniaturním otvorům zabraňují průniku přímého slunečního svitu, ale zároveň propouští tlumené světlo. Interiér je tedy přirozeně osvětlený, ale nepřehřívá se a světlo neoslňuje. Screenové rolety jsou díky vlastnostem látek velmi odolné proti větru a povětrnostním vlivům.

Tkanina také umožňuje mikroventilaci přes otvory screenu, tím se pomáhá k termoregulaci interiérové strany screenové rolety. Screenové rolety neruší vzhled fasády, jsou prakticky minimálně viditelné, protože se většinou umísťují do schránek ve fasádě a samotná látka je velmi nenápadná.