Screenové rolety

Screenové rolety

jsou venkovní stínící systémy, které používají jako stínící látku speciální screenové látky s unikátními optickými a technickými vlastnostmi. V naší nabídce naleznete různá provedení rolety s krycím boxem, nebo bez krycího boxu.

Zip screeny jsou typem screenové rolety plným vypnutím látky po celé výšce screenu, tím je docíleno pnutí bez prohnutí a také vyšší odolnosti proti povětrnostním vlivm a především silnému větru.
Screenové rolety nabízíme v provedení s elektromotorem a nejčastějí v provedení s dálkovým motorem Somfy RTS, doplněného o sluneční nebo větrné čidlo.

 Hledáte to nejlepší na trhu? Screenová roleta Zipex vyniká odolností porfi větru, robustností kontrukce a také použitím těch nejlepších látek Serge.

screenová roleta zipex

 

 

Lockscreen spojuje vlastností screenových tkanin a důmyslného ZIP systému napnutí látky po celé výšce lišty tak, aby rolety odolávaly i velkým poryvům větru bez poškození 

 

Screenové rolety jsou velmi rychle se rozvíjející stínící systém. Screen je v tomto případě označení pro speciální tkaninu, která je složena většinou z rastru ze skelných vláken potažených PVC, takto vyráběné potahy jsou poté velmi odolné a rozměrově stálé.Tyto tkaniny jsou převážně používány v exteriéru, ale mohou být také použity v interiéru ve formě interiérových screenových rolet.

 

Velkou výhodou je chování screenových látek, díky miniaturním otvorům zabraňují průniku přímého slunečního svitu, ale zároveň propouští tlumené světlo. Interiér je tedy přirozeně osvětlený, ale nepřehřívá se a světlo neoslňuje. Screenové rolety jsou díky vlastnostem látek velmi odolné proti větru a povětrnostním vlivům.

Tkanina také umožňuje mikroventilaci přes otvory screenu, tím se pomáhá k termoregulaci interiérové strany screenové rolety. Screenové rolety neruší vzhled fasády, jsou prakticky minimálně viditelné, protože se většinou umísťují do schránek ve fasádě a samotná látka je velmi nenápadná.