Montáže žaluzií, markýz, rolet žaluzie24.eu

 

 

Žaluzie24.eu zajišťuje montáže žaluzií, rolet, markýz kdekoliv po ČR, SK a EU

V případě poptávky po zaměření Vašeho projektu posílejte poptávky zde: nabidky@zaluzie24.eu

 

Váš projekt naceníme a zaměříme, v případě potřeby využíváme externí techniky z různých míst ČR a zajišťujeme montáž.

 

Reference montáží žaluzií, markýz, rolet Žaluzie24

 

Montáže žaluzií, rolet, markýz – jak na to?

 

Na největším eshopu stínící techniky www.zaluzie24.eu naleznete mnoho různých typů žaluzií, rolet a jiných produktů stínící techniky, jejich montáž je různě složitá.

Většinu interiérových produktů zvládne i méně zručný člověk namontovat díky videonávodu na www.zaluzie24.eu nebo pomocí návodu ke stažení ve formátu .pdf, který obsahuje fotografie, popis a technická data potřebná k montáži žaluzií, markýzy, rolety.

Návody pro montáže žaluzií, markýz, rolet, plisse a všech produktů z portálu www.zaluzie24.eu naleznete zde: http://www.zaluzie24.eu/montazni-navody-produktu

Snažíme se, aby veškeré návody pro montáže žaluzií byly velmi přehledné, a jsou většinou doplněny i videem s názornou montáží.

Exteriérové produkty jako jsou venkovní žaluzie, markýzy, předokenní rolety a také pergoly doporučujeme zakoupit na žaluzie24.eu vč. montáže našimi techniky, jedná se o složitější produkty, které jsou navíc i váhově těžší a vyžadují více montážníků a znalosti potřebné k montáži.

Veškeré konzultace pro zaměření a montáž stínící techniky jsme schopni zajistit - realizujeme ročně stovky větších montážních projektů žaluzie, markýz, rolet po České republice a Slovensku, hodnocení našich zákazníků si můžete prohlédnout na portálu heuréka.cz  : http://obchody.heureka.cz/zaluzie24-eu/recenze/

V případě zájmu můžete poptat Váš projekt stínící techniky na emailu: info@zaluzie24.eu podle přibližných rozměrů a fotek jsme schopní Vám zaslat nezávaznou nabídku s návrhem řešení, v případě zájmu konzultujeme celý projekt na místě stavby.

 

Všeobecné montážní podmínky zde.