Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

  Rychlý kontakt

Správa objednávek
Petra Kantorová Petra
Kantorová
731 488 940
Obchodník-Technik
Jan Buchta Jan
Buchta
774 221 848

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Vánoční sleva 23 % na všechno!
14.12.2020

Vánoční sleva 23 % na všechno!

Využijte jedinečné akce na nákup žaluzií s úžasnou slevou 23 % na všechny produkty na webu!

Poptávka online

Potřebujete
nacenit projekt?
Pošlete nám poptávku!
Poptat projekt
ÚvodMarkýzyKazetové markýzy

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

jsou markýzy s krycím boxem pro ochranu látky a také ramen markýzy před povětrnostními vlivy. Box může být vyráběný v různých barvách a provedeních a stává se ozdobným prvkem fasády.

Markýza Emma je kazetová markýza od firmy Isotra a.s. pro menší rozměry. Barvu konstrukce markýzy je možné dodat v mnoha barvách RAL, samozřejmostí je výběr motorů a příslušenství somfy.

Kazetová markýza Corsica se vyznačuje možností velkých rozměrů do šířky až 7 m a výsuvu až 3,6m a různých možností montáže díky ukrytému nosnému profilu 40 x40 mm, díky kterému je montáž velmi usnadněna a také je možno držáky profilu posunout do vhodné polohy na fasádě.

Oválná celokazetová Markýza Casablanca se vyznačuje robustní ušlechtilou konstrukcí nosné kazety z extrudovaného hliníku tvarovanou do krásného oválného tvaru. Makrýza Casablanca může dosahovat šířky až 6m a výsuv maximálně 3,6m!

kazetová markýza Trentino od německého výrobce Lewens může dosahovat až 7 m šířky a 4 m výsuvu, spolu se širokou nabídkou barev a látek markýzy je jasnou volbou pro nejnáročnější zákazníky.

V dnešní době jsou ve stavební výstavbě velmi oblíbené ostré linie a hranaté geometrické tvary, přesně pro tyto stavby se hodí luxusní markýza SHAN od Italského výrobce Shadelab s nekompromisním designem a nejmodernější technikou.