Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

  Rychlý kontakt

Správa objednávek
Magdaléna Kuryviálová Magdaléna
Kuryviálová
731 017 172
Příprava nabídek
Bc. Jana Kirnigová Bc. Jana
Kirnigová
735 122 863

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Markýza Trentino Mini
15.04.2019

Markýza Trentino Mini

Na eshop jsme nově zaředili také menší verzi úšpěšné markýzy Trentino.

Poptávka online

Potřebujete
nacenit projekt?
Pošlete nám poptávku!
Poptat projekt
ÚvodMarkýzyKazetové markýzy

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

jsou markýzy s krycím boxem pro ochranu látky a také ramen markýzy před povětrnostními vlivy. Box může být vyráběný v různých barvách a provedeních a stává se ozdobným prvkem fasády.

Markýza Isabela je kazetová markýza od firmy Isotra a.s. pro menší rozměry. Barvu konstrukce markýzy je možné dodat v mnoha barvách RAL, samozřejmostí je výběr motorů a příslušenství somfy.

Kazetová markýza Corsica se vyznačuje možností velkých rozměrů do šířky až 7 m a výsuvu až 3,6m a různých možností montáže díky ukrytému nosnému profilu 40 x40 mm, díky kterému je montáž velmi usnadněna a také je možno držáky profilu posunout do vhodné polohy na fasádě.

Oválná celokazetová Markýza Casablanca se vyznačuje robustní ušlechtilou konstrukcí nosné kazety z extrudovaného hliníku tvarovanou do krásného oválného tvaru. Makrýza Casablanca může dosahovat šířky až 6m a výsuv maximálně 3,6m!

kazetová markýza Trentino od německého výrobce Lewens může dosahovat až 7 m šířky a 4 m výsuvu, spolu se širokou nabídkou barev a látek markýzy je jasnou volbou pro nejnáročnější zákazníky.

V dnešní době jsou ve stavební výstavbě velmi oblíbené ostré linie a hranaté geometrické tvary, přesně pro tyto stavby se hodí luxusní markýza SHAN od Italského výrobce Shadelab s nekompromisním designem a nejmodernější technikou.