Garážová rolovací vrata

Ochrana před počasím i zloději

Garážová rolovací vrata ochrání vaše auto a další majetek před nepřízní počasí i před zloději. Na bezpečnostní funkci hliníkových lamel vyplněných izolační pěnou PUR se můžete spolehnout, ať už hledáte řešení pro garáž, nebo jiné vchody, okna či výlohy nadměrných velikostí. Rolovací vrata můžete ovládat dálkovým ovladačem, spínačem na zdi, případně pomocí nouzové kliky.

Přečtěte si, jak vybrat garážová rolovací vrata.

Rolovací vrata Mini

Pokud potřebujete vrata do menších otvorů do maximální šíře 3 m, postačí vám cenově výhodná varianta rolovacích vrat Mini. Hodí se pro garáže, ale i k uzavření skladů nebo místností.

Rolovací vrata Maxi

Robustnější konstrukce garážových rolovacích vrat Maxi umožňuje uzavření větších garáží a jiných vchodů o šířce až 3,5 m. V horním 300mm boxu je uložena navíjecí hřídel s trubkovým pohonem vrat, brzdy fungují elektronicky.

Jděte v zabezpečení ještě dál a vybavte garážová rolovací vrata Maxi řídící jednotkou s bezdrátovou kódovou klávesnicí pro otevření bez ovladače nebo výstražným majákem.

Garážová vrata na míru

Objednejte si rolovací vrata potřebných rozměrů a v barevném provedení, které se vám líbí. Do 10 dnů je vyrobíme a zašleme na vaši adresu. Pokud se raději spolehnete na profesionální zaměření a montáž, rádi se o vše postaráme, stačí nás kontaktovat.

garážová rolovací vrata žaluzie24