Garážová rolovací vrata

 

Garážová rolovací vrata ochrání Váš majetek před vnějšími vlivy a před zloději. Díky jejich bezpečnostní funkci se dají také využít pro vchody nebo okna nadrozměrných velikostí.

 

Rolovací vrata lze ovládat přes dálkové ovládání nebo pomocí motoru se spínačem na zdi, popřípadě také včetně nouzové kliky. V eshopu si konfigurujete svoje vlastní garážová rolovací vrata na míru včetně barvy pancíře boxu a lišt.

V eshopu si vrata můžete okamžite obejdnat a do 10 dnů budou vyrobeny a dodány na vaši adresu, popřípadě Vám vrata zaměříme a namontujeme. E-shop pro garážová rolovací vrata na www.zaluzie24.eu

 garážová rolovací vrata žaluzie24

 

Dodáváme a také montujeme Garážová rolovací vrata ve 2 provedeních:

Rolovací vrata Mini -  tyto vrata mají pancíř tvořený hliníkovými lamelami výšky 52 mm, vyplněnými PUR pěnou. Hodí se do menších otvorů do maximální šíře 3 m. Box vrat o velikosti 205 x 205 mm je nasunut na boční vodící lišty, ve kterých jezdí pancíř vrat. Tyto vrata jsou díky svému provedední cenově nejvýhodnější a vhodné pro menší otvory garáží, nebo jako uzavření skladu, nebo místnosti.

 

Garážová rolovací vrata Maxi - pancíř těchto vrat je tvořený lamelami o výšce 77 mm, které jsou vyplněny izolační PUR pěnou. Tento typ vrat je robustnější konstrukce než je tomu u vrat Mini a je možné je vyrobit až do šíře 3,5 m. V boxu vrat o velikosti 300 mm je uložena navíjecí hřídel ve které je uložen trubkový pohon vrat. Vrata jsou vybavena elektronickou pádovou brzdou. Garážová rolovací vrata Maxi je možné si vybavit řídící jednotkou a připojit k ní bezdrátovou kódovou klávesnici pro otevření bez ovladače nebo výstražný maják.

Více o garážových rolovacích vratech v poradně žaluzie24 : https://www.zaluzie24.eu/jak-vybrat-garazova-rolovaci-vrata