Předokenní rolety

Designové doplnění fasády, funkční stínicí prvek s termoizolačním efektem a navíc překážka proti zlodějům. To jsou hliníkové předokenní rolety na dálkové ovládání. Vyberte si barvu lamel i konstrukce krycího boxu, aby vám všechno hezky ladilo. S hliníkovými předokenními roletami získáte nejen perfektní stín, ale také více klidu. Snižují totiž hladinu venkovního hluku. 

Předokenní rolety

Předokenní rolety Radix

Potrpíte si na tuzemskou špičkovou kvalitu? Vsaďte na předokenní rolety Covert české značky Kasko, vybavené motorem Somfy IO. Díky našemu konfigurátoru si můžete navolit přesně takovou roletu, jakou potřebujete – rozšiřte ji například o systém Tahoma značky Somfy pro inteligentní ovládání nejen rolet pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Účinnou ochranu proti slunci, horku, hluku, a dokonce i proti hmyzu.

 

Do rolet Radix používáme motory Somfy s dálkovým ovládáním. Roletu si můžete v konfigurátoru vybavit i dálkovým ovladačem dle výběru a také můžete zakoupit řídící systém Tahoma od firmy Somfy pro inteligentní řízení rolet a celého domu pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.