Střešní markýzy

Snídejte v létě na čerstvém vzduchu, dopřejte si šálek kávy venku nebo se pusťte do obědového grilování. Před silnými paprsky vás ochrání střešní markýza pro stínění prosklených střech zimních zahrad a pergol, kterou upevníte přímo nad konstrukci střechy, nebo pod ní. Vyberte si z variant Ancona nebo Capri.

markýza nad zimní zahradu ancona

Montáž střešní markýzy

Díky svému subtilnímu tvaru a vynikajícímu vypnutí látky namontujete tuto markýzu na střechu pergoly nebo zimní zahrady v exteriéru a nebo jako podvěšenou markýzu pod krokvemi v interiéru zimní zahrady.

Díky flexibilním vodícím ližinám posunete konstrukci po šíři markýzy až o 80 cm. Oceníte to zejména v případě, kde nelze střešní markýzu ukotvit na koncovou krokvi zimní zahrady, např. kvůli oplechování. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s čímkoliv poradíme. 

Střešní markýza jako designový doplněk domu

Kvalitní zpracovanou střešní si můžete objednat až ve 22 různých barvách konstrukce spolu s širokým výběrem látek a v provedení markýzy nad zimní zahradu a markýzy pod zimní zahradu. Pohrajte si s detaily a slaďte střešní markýzu s domem. 

Potřebujete zastínit okna a menší plochy? Prohlédněte si nabídku sklápěcích markýz.

pergola capri se samostojnou konstrukcí