Nejlevnější e-shop pro žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, markýzy, plisse, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

Tereza Žďánská Tereza
Žďánská
Správa objednávek
731 488 940
info@zaluzie24.eu
Tomáš Kadič Tomáš
Kadič
Obchodník: Praha, střední Čechy
732 659 833

Jsme VIP Partner společnosti Isotra a.s.
Isotra logo

Jsme držitelem certifikátu ověřená firma v oboru stínící techniky.
SVST logo
Dodání do sedmi pracovních dnů
Doprava po ČR a SR zdarma
Montáže kdekoliv v ČR i SR
Prodejny v Praze a Frýdku-Místku

Novinky

Slevy na nákup žaluzií
24.10.2016

Slevy na nákup žaluzií

Na každý nákup dostanete v košíku eshopu žaluzie24.eu slevu dle výše objednávky. Čím víc objednáte tím vyšší slevu obdržíte!

ÚvodLátkové rolety

Látkové rolety

Interiérové látkové rolety se řadí mezi elegantní a moderní stínící techniku současnosti s velkým množstvím provedení, možností a výběrem látek

V eshopu interiérových rolet si můžete vybrat z několika provedení látkových rolet.

Látková roleta Verra 28 je standartní látková roleta pro použití na stěnu nebo strop otvoru, popřípadě na rám okna. Komponenty jsou vyrobeny z kvalitních plastů, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra), ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem.

Látková roleta Verra 50 je zvětšená varianta rolety Verra 28 s vetšími držáky a hřídelí, tak aby mohla dosahovat větších rozměrů pro rozměrnější otvory, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra), ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem.

Roleta Verra semi je roleta, která se vyznačuje krytem horního mechanismu hliníkovým boxem, který působí esteticky, může se dodávat v RAL barvách a také roletu chrání před prachem. Na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra), ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem.

Roleta Metal 50 je nejvyšším modelem látkových rolet od firmy Isotra a.s., vyznačuje se kovovými držáky s povrchovou úpravou Satin, broušený chrom a nerezovým řetízkem s nerezovými převodem. Tato roleta je určena pro montáž před otvor na stěnu, nebo strop, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra).

Roleta nemo je roletka pro menší rozměry a pouze pro montáž na okenní křídlo, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra), ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem.

Fotorolety jsou rolety s individuálním potiskem látky grafikou, nebo fotografií, konfigurátor naleznete na našem specializovaném eshopu www.decortisk.cz

Více o roletách, jejich typech a použití se dočete v poradně žaluzie24.eu v článku Jak vybrat látkové rolety, typy a výhody : https://www.zaluzie24.eu/interierove-latkove-rolety

 

Doporučujeme také aplikaci Isotra Designer pro mobil/tablet firmy isotra pro návrh typu interiérové rolety : http://www.zaluzie24.eu/aplikace-zaluzie-pro-mobil-a-tablet

 

látková roleta s látkou den a noc (zebra)

Látková roleta s potiskem dle přání zákazníka