Látkové rolety

 

 

Interiérové látkové rolety

se řadí mezi elegantní a moderní stínící techniku současnosti s velkým množstvím provedení, možností a výběrem látek.

V eshopu interiérových rolet žaluzie24 si můžete vybrat z několika provedení látkových rolet.

Látková roleta Verra 28 je standartní látková roleta pro použití na stěnu nebo strop otvoru, popřípadě na rám okna. Komponenty jsou vyrobeny z kvalitních plastů, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra, twinroll, duo), ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem. U této rolety nově nbízíme také ovládání pomoci elektromotoru umístěného v hřídeli rolety, tento elektromotor má dálkové ovládání a navíc integrovanou baterii- nepotřebuje tedy žádné přívodní kabely a funguje na bateriový pohon. Toto řešení je výhodné tam, kde není možné přívést přívodní kabely 220 V.

Látková roleta Verra 50 je zvětšená varianta rolety Verra 28 s vetšími držáky a hřídelí, tak aby mohla dosahovat větších rozměrů pro rozměrnější otvory, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra, twinroll, duo) ovládání je docíleno plastovým kuličkovým řetízkem, nebo nerezovým kuličkovým řetízkem.

Roleta Verra semi je roleta, která se vyznačuje krytem horního mechanismu hliníkovým boxem, který působí esteticky, může se dodávat v RAL barvách a také roletu chrání před prachem. Na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra), ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem. U této rolety nově nbízíme také ovládání pomoci elektromotoru umístěného v hřídeli rolety, tento elektromotor má dálkové ovládání a navíc integrovanou baterii- nepotřebuje tedy žádné přívodní kabely a funguje na bateriový pohon. Toto řešení je výhodné tam, kde není možné přívést přívodní kabely 220 V.

Roleta Metal 50 je nejvyšším modelem látkových rolet od firmy Isotra a.s., vyznačuje se kovovými držáky s povrchovou úpravou Satin, broušený chrom a nerezovým řetízkem s nerezovými převodem. Tato roleta je určena pro montáž před otvor na stěnu, nebo strop, na výběr jsou desítky látek včetně látek den a noc (zebra). Roletu metal je možné ovládat nerezovým kuličkovým řetízkem, nebo elektromotorem na spínač, nebo komfortním dálkovým motorem s ovladačem.

Roleta nemo je roletka pro menší rozměry a pouze pro montáž na okenní křídlo, na výběr jsou desítky látek včetně látek, ovládání je docíleno kuličkovým řetízkem.

 

Více o roletách, jejich typech a použití se dočete v poradně žaluzie24.eu v článku Jak vybrat látkové rolety, typy a výhody

 

Doporučujeme také aplikaci Isotra Designer pro mobil/tablet firmy isotra pro návrh typu interiérové rolety : http://www.zaluzie24.eu/aplikace-zaluzie-pro-mobil-a-tablet

 

látková roleta s látkou den a noc (zebra)

Látková roleta s potiskem dle přání zákazníka

roleta metala den a noc rodinný dům beskydy