Systém Loxone - řízení inteligentního domu

 

loxone logo

 

V rámci našich montáží využíváme pro inteligentní domy spolupráci s firmou CL Tech s.r.o., která je zlatým partnerem firmy Loxone, předního evropského dodavatele systému řízení inteligentních domu a jejich součástí.

V Loxone inteligentní domácnosti můžete ovládat úplně vše, od vytápění až po systém fotovoltaiky, přes tlačítka nebo pohodlně z mobilního telefonu. A co je nejlepší: Vaše domácnost ví, co má v danou chvíli udělat. Ovládat domácnost můžete klasicky přes tlačítka nebo přes mobilní telefon, když právě nejste doma.

 

připojení loxone

 

Získejte kontrolu nad svým inteligentním domem pomocí bezplatných aplikací pro iPhone®, iPod® Touch, iPad®, Android® zařízení nebo webový prohlížeč.

Váš dům můžete mít na dlani kdykoliv budete chtít. Ovládejte pomocí aplikací Váš dům odkudkoliv na světě.

 

Stínící technika:loxone celý dům

 

Domácí automatizace je díky Loxone Miniserveru konečně jednoduchá. Chytré bydlení dostává prostřednictvím této "centrály" úplně nový rozměr. Od používání běžných tlačítek k ovládání osvětlení, žaluzií až po inteligentní regulaci vytápění domácnosti. Už žádný uzavřený systém. S malou zelenou krabičkou můžete například integrovat systém fotovoltaiky a jiné komplexní systémy. V digitální domácnosti lze vše snadno kombinovat do chytrého systému a především za rozumnou cenu.

 

loxone miniserver

 

U Loxone získáte všechen software zdarma. S námi platíte pouze za hardware!

Loxone OS je první a nejsilnější operační systém pro inteligentní domy. Byl vyvinut pro účely řízení chytrého domu a je 100% přizpůsoben Loxone Miniserveru, aby perfektně prováděl všechny úkony v inteligentním domě.

 

 

notebook loxone

 

 

Pro zajištení systému Loxone pro Váš dům doporučujeme firmu CL tech. s.r.o.  http://www.comfortlive.cz/

 

Kontaktní formulář

Máte otázky, potřebujete poradit?
Stačí vyplnit formulář a my Vám ozveme.

Odesláním vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.