3D aplikace Pergoly SKYLINE zdarma ke stažení!

10.7.2020

Připravili jsme pro zájemce o bioklimatickou pergolu výbornou aplikaci se kterou si díky rozšířené realitě v mobilním telefonu můžete zobrazit pergolu SKYLINE přímo u vašeho domu.

Veškeré informace naleznete zde: bit.ly/3DAplikace

V aplikaci můžete vybírat ze sedmi základních barev konstrukce a rozměry pergoly zvolit přímo na míru Vašim potřebám. Vytvoříte si tak profesionální vizualizaci vlastní pergoly v několika krocích. Pergolu je samozřejmě možné vyfotit z různých úhlů a fotka se automaticky uloží do Vašeho zařízení. Na základě vyfocené fotografie, která je vždy doplněna aktuálními rozměry a barvou, tak můžete rovnou zaslat poptávku některému z uvedených prodejců a získat konkrétní cenovou nabídku. Celkově si tak zjednodušíte celý proces zjišťování, jak velká pergola se k Vašemu domu hodí a jak to všechno bude vypadat.

V aplikaci můžete vizualizovanou pergolu doplnit o „virtuální zeď“, kterou můžete vytvořit za pergolou kopírováním reálné zdi. Díky tomu pak uvidíte, jak bude pergola reálně stínit. Na jednotlivé stěny pergoly lze také zvolit zastínění screenovými roletami Zipex.
V další aktualizaci můžete očekávat i doplnění o pohyblivé zasklení MOVE nebo animaci naklápění lamel slunolamu.