Nakupujte stínící techniku od odborníků

16.4.2017

Hledejte razítko ověřená firma při nákupu stínící techniky, jedná se pouze o firmy s certifikátem Ověřená Firma v Oboru Stínící Techniky.

 

ověřená firma v oboru stínící techniky žaluzie24

Certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky je označení firem, které na českém trhu stínicí techniky splňují předpoklady pro to, být dobrým obchodním partnerem – poskytují kvalitní služby a výrobky, chovají se seriózně z hlediska platební morálky, plní podmínky certifikace výrobků apod. Certifikát uděluje jednou ročně Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí – SVST, které obor stínění v České republice již dlouhodobě zaštiťuje. Není tedy možné si certifikát koupit, jako je tomu v případech některých jiných certifikátů z poslední doby.

 

 

Kdo může certifikát obdržet a za jakých podmínek?
Certifikát může být přidělen členským firmám SVST, které jsou ochotny poskytnout informace potřebné k posouzení firmy a jejichž působení na trhu je v souladu s Etickým kodexem členů sdružení.
Současně ale platí, že členství ve sdružení není jediná nebo automatická podmínka pro přidělení certifikátu.

Co získáte jako zákazník, pokud bude Vaším dodavatelem držitel tohoto certifikátu?
U takto označených firem jako zákazník víte, že Vaším dodavatelem bude firma, která Vám poskytne služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, chová se seriózně jak v obchodní sféře, tak z hlediska přístupu k zákazníkům apod. Neznamená to sice, že firma, která certifikát nevlastní, není seriózní nebo kvalitní, nicméně takového dodavatele si musí zákazník posoudit sám, jelikož SVST nemá potřebné informace.

Týká se certifikát výrobků nebo firem?
Certifikát se týká firem, jejich chování na trhu – jak zákazníkům tak i k obchodním partnerům, jejich platební morálky, dodržování norem a dalších stanovených certifikací a předpisů apod.

logo oven firma - pro web